Sağlık Hayat
KURUMSAL-SAĞLIK-SİGORTASI

Kurumsal Sağlık ve Hayat Sigortası

Demir Hayat 20 yıla yakın deneyimi ile personeline grup sağlık ve hayat sigortası satın alan firmalar tarafından tercih edilen bir sigorta şirketidir.

Kurumsal sağlık sigortacılığında 750’nin üzerinde kurumsal firmaya grup sağlık sigortası hizmeti sunmuştur. Türkiye’nin çok değerli firmalarının her zaman tercihi ve bu firmalara uzun yıllar hizmet sunuyor olmamız bizim her daim gururumuz olmuştur.

Güçlü alt yapımız ile grubun ihtiyaçlarına göre ürünler dizayn edebiliyor olmamız en önemli tercih sebeplerinden olmaktadır.

Diş , diyetisyen, sigarayı bırakma, dermokozmetik, psikolojik danışmanlık gibi teminatlar grubun hasar primi ve dolayısı ile bir sonraki yıl maliyetlerine yansıtmayan iş modelleri oluşturmuş olan Demir Hayat çalışanlarına farklı hizmetler almak isteyen firmaların belki de tek tercihidir.

Kurumsal verimlilik departmanımızın desteği ile tazminat yönetimi yapılmakta bir sonraki poliçe yılında bütçelenmemiş yüksek maliyetler ile karşılaşılması engellenmektedir.

Çözüm odaklı olması , hızlı poliçe üretimi ve provizyon hizmetleri ile sigortalıların her zaman yanında olan bir sigorta şirketi olarak ,çalışanlar arasında yapılan anketlerde ortaya çıkan pozitif sonuçlar bizi gelecek ile ilgili motive etmektedir.

Kurumsal hayat sigortacılığında ise Türkiye’de tek poliçe de en büyük hayat üretimini yapmanın gururu ile Demir Hayat ,en iyi fiyat ve hizmet sağlamayı görev bilmektedir.

Klasik hayat teminatlarına yeni teminatlar ekleyerek ürünlerde fark yaratmak konusunda uzmanlığı bizim tercih sebeplerinden olmakta, böylece geleceğe umutlu bakmamızı sağlamaktadır.