Sağlık Hayat

Demir Hayat Sigorta A.Ş. - Birikimli Hayat Sigortaları - Fon Yönetimi

kadin-410

Kazancınızı Takip Edebilirsiniz!

Birikimli Hayat Sigortası poliçenize yatırdığınız primler şirket bünyesinde size özel hesaplarda takip edilir. Açıklanan güncel fon birim fiyatları ile birikiminizin ne kadar arttığını, internet üzerinden kendiniz de takip edebilirsiniz.

Birikiminiz %100 Güvencede!

Tüm birikimli hayat sigortalılarımızın birikimleri para birimine göre bir havuzda toplanır. Bunlar TL, USD ve EURO havuzlarıdır. T.C. Hazine Müsteşarlığı bu havuzun tamamına blokaj koyar. Böylece para artık emin ellerdedir. Paranın yönetimi sigorta şirketindeki uzman fon yöneticisi tarafından yapılır. Ancak, havuzlardaki paranın transferi T.C. Hazine Müsteşarlığı iznine tabidir. Bu şekilde T.C. Hazine Müsteşarlığı kontrolü altındaki paranız her daim güvence altındadır. Sigorta şirketinin varlığı son bulsa bile fon kendi varlığını devam ettirir ve havuzda bulunan paralar sahiplerine ödenir.

Paranızın Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle T.C.Hazine Müsteşarlığı Sigorta Şirketleri’nce paraların nerelerde değerlendirileceği ile ilgili bir Yönetmelik* yayınlar. Ve bu yönetmelikte paranın nasıl yönetileceği ile ilgili; gerek hangi yatırım aracı gerekse de hangi kurumlarda değerlendirilebileceği ve bunların oransal sınırlamaları bulunur.

Ayrıca şunu belirtmeliyiz ki; biz şirket olarak bu yönetmeliğe titizlikle uyduğumuz gibi, ayrıca çok daha korumacı sınırları kendimize çiziyor ve buna da harfiyen uyuyoruz. Böylece birikiminiz her zaman güvenli limanda oluyor.

Getiri Garantiniz Olduğunu Biliyor Musunuz?

Birikimli Hayat Sigortanız için yatırmış olduğunuz primin kesintiler yapıldıktan sonra Fon’a aktarılan kısmına ilgili para birimine ve poliçenizin türüne göre %2 ile %5 arasında getiri garantisi bulunuyor. Bu da yatırıma yönlendirilen birikim tutarının hiçbir zaman eksilmeyeceği daima artacağı anlamına geliyor.

Birikimli Hayat Fonları Hep Kazandırdı ve Daima da Kazandırır!

Bize güvenen sigortalılarımız tam 18 yıldır istikrarlı ve çok kazandırıyor. Ve bundan sonra da kazanmaya devam edecek.

İşte size son 5 yıllık Birikimli Hayat Sigortaları Getirileri:

Eğer siz de bu getirilerden yararlanmak istiyorsanız bizi mutlaka arayın!

** T.C. Hazine Müsteşarlığınca Yatırımların Yönlendirilmesi’ni 07/08/07 tarihli 1 adet yönetmelik ve daha sonra 18/10/2007 , 28/07/2010 ve 17/07/2012 tarihlerinde olmak üzere 3 adet yönetmelik değişikliği ile son halini almıştır:

Sigorta Ve Reasürans İle Emeklilik Şirketlerinin Teknik Karşılıklarına Ve Bu Karşılıkların Yatırılacağı Varlıklara İlişkin Yönetmelik

07/08/2007 Resmi Gazete Yönetmelik R.G. Sayı: 26606

Sigorta Ve Reasürans İle Emeklilik Şirketlerinin Teknik Karşılıklarına Ve Bu Karşılıkların Yatırılacağı Varlıklara İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

18/10/2007 PERŞEMBE Resmi Gazete Yönetmelik R.G. Sayı: 26674

Sigorta Ve Reasürans İle Emeklilik Şirketlerinin Teknik Karşılıklarına Ve Bu Karşılıkların Yatırılacağı Varlıklara İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik:

28/07/2010 SALI Resmi Gazete Yönetmelik R.G.Sayı: 27655

Sigorta Ve Reasürans İle Emeklilik Şirketlerinin Teknik Karşılıklarına Ve Bu Karşılıkların Yatırılacağı Varlıklara İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik:

17/07/2012 SALI Resmi Gazete Yönetmelik R.G.Sayı: 28356