Sağlık Hayat

Yurdagül Çiçek

Yurdagül Çiçek 110x84v2
Demir Hayat Sigorta
Provizyon Yönetmeni

Çalışma arkadaşlarımla beraber sigortalılarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına çözüm üretirken sigortalılarımız için bir fayda sağladığımızı hissediyoruz.


1. Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı?

Tabi ki sağlığıma dikkat ederim. Stresli ortamlardan kaçınırım. Fırsat buldukça yürüyüş yapmaya dengeli beslenme çalışıyorum. Benim için en önemlisi şeylerden biri de düzenli uykudur.

2. Demir Hayat Sigorta'da çalışıyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize neler söylemek istersiniz?

8 yıldır çalışmaktayım. Kısaca belirtmek gerekirse Demir Hayat Sigorta benim için nota okumayı öğrendiğim ve öğrendiğim notaları da çalmaya başladığım yerdir. Elbette bu aşamada çalışma arkadaşlarımın motivasyonu, bana karşı gösterdikleri sevgi ve destek en büyük destekçim olmuştur. Hepsine teşekkür ederim.

3. Şirketimizin müşterilere sağladığı  hizmet  kalitesini 1’den 10’a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

Puanımı 9 olarak söyleyebilirim. Bunun sebebi söz verdiğimiz hizmetleri doğru, güvenilir bir şekilde ve zamanında yerine getirebilen sektörde sayılı firmalardan biriyiz. Ayrıca iş arkadaşlarımın özverili çalışmalarını da görmekteyim.

4. Son olarak sizin dile getirmek istediklerinize de yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Yaptığım işi seviyorum. Çünkü çalışma arkadaşlarımla beraber sigortalılarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına çözüm üretirken sigortalılarımız için bir fayda sağladığımızı hissediyoruz. Sigortalılarımız emin olsunlar ki, tüm ihtiyaçları ve beklentileri konusuna hâkim, uzman bir ekip tarafından çözüme ulaştırılmaya çalışılıyor.