Sağlık Hayat

Tarkan Gelen

Tarkan Gelen 84x110
Demir Hayat Sigorta
Sistem Destek Yönetmeni

Şirketim alanında ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinmiş bir kurum. Hal böyle olunca Demir Hayat’ta kariyerimde iz bırakan ve heyecan yaratan farklı projelerin içinde yer alma fırsatım oluyor.


1) Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı?

Ben yaşam tarzı olarak hareket etmeyi ve spor yapmayı benimsemiş biri olarak görüyorum kendimi. Özellikle düzenli ve tempolu yapılan yürüyüşün kolesterol ve daha birçok rahatsızlığa iyi geldiğini biliyorum ve fırsat buldukça yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Bunun dışında organik olmayan yiyeceklerden ve fast food ürünlerinden olabildiğince uzak durmaya çalışarak beslenmeme ve sağlığıma dikkat etmeye özen gösteriyorum.

2) Demir Hayat Sigorta'da çalışıyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize neler söylemek istersiniz?

Uzun zamandır çalıştığınız bir kurumda, çalışma arkadaşlarınız aile bireylerinden farksız olabiliyor. Bu da motivasyonunuzu ve kurumunuza bağlılığınızı olumlu anlamda etkiliyor. İşte Demir Hayat Sigorta’da da durum böyle. Burada bir aile gibiyiz. Üst düzey yöneticilerimiz tüm çalışanlarla iç içedir, kapıları her zaman açıktır.    

3) Şirketimizin müşterilere sağladığı  hizmet  kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

Hizmet kalitesini arttırmak ve üst seviyelerde tutmak için, tüm çalışma arkadaşlarımın görevlerini gerçek bir samimiyet ve özveriyle yaptıklarını gözlemlediğimden, gönül rahatlığı ile 10 üzerinden 10 verebilirim. Elbette her zaman gelişmeye ve ilerlemeye ihtiyaç vardır. Sürekli daha iyi hizmet verebilmek, her yıl müşterilerimizin memnuniyetini 1 basamak yükseltebilmek bizim için zorlu ama bir o kadarda zevkli bir mücadele.

4. Son olarak sizin dile getirmek istediklerinize de yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Şirketim alanında ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinmiş bir kurum. Hal böyle olunca Demir Hayat’ta kariyerimde iz bırakan ve heyecan yaratan farklı projelerin içinde yer alma fırsatım oldu. Tüm bu deneyimlerin bana iş yaşantımda katma değer sağladığına inanıyorum. Bu vesile ile buradan okuyucularımıza, sevdikleriyle beraber, sağlık dolu güzel bir yaşam dilerim.