Sağlık Hayat

Ömer Taşkın

ÖMER TAŞKIN
Demir Hayat Sigorta
Bilgi Teknolojileri Müdür Yardımcısı

Müşterilerden gelen geri bildirimlerin tüm şirkette yarattığı sinerjiyi gördükten sonra ve müşteri memnuniyeti için yapılan yatırımları da düşününce puanım 9 . 

1. Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı?

Ederim. Hazır gıdalardan uzak durulmalı. Mümkünse organik beslenilmeli ve özellikle tüm gün oturarak çalışanlar mutlaka egzersiz yapmalı.

 

2. Demir Hayat Sigorta'da çalışıyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize  neler söylemek istersiniz?

Demirhayat’ ta, bilgi sistemleri bölümünde, henüz iki aydır çalışıyorum, ancak çok çabuk adapte oldum. Yaptığım işe kendimi verebiliyorum, çünkü burada çalışmak demek yalnızca  size verilen sorumluluğu yerine getirmek demek değil. Yaptığım işe kendimden de bir şeyler katma  imkanı buluyorum ve en iyiye ulaşmak için özgür ve yaratıcı bir şirket içi iletişimimiz var.

 

3.Şirketimizin müşterilere sağladığı hizmet  kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

 Müşterilerden gelen geri bildirimlerin tüm şirkette yarattığı sinerjiyi gördükten sonra ve müşteri memnuniyeti için yapılan yatırımları da düşününce puanım 9 .

              

4. Son olarak sizin dile getirmek istediklerinize de yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Demir Hayat Sigortayı tercih etmelerini öneririm. Çünkü burada gerçekten size yardımcı olmak için can atan insanlar var. Demirhayat’ta her sigortalı kendisini özel hissedecektir.