Sağlık Hayat

İbrahim Baycan

İbrahim Baycan11 Done Sigorta

Kurumların kendi değerleri şüphesiz vardır. Ancak kurumları kurum yapan içerisinde çalışanlardır. Demir Hayat Sigorta bizi ve sigortalılarımızı bu güne kadar memnun ettiği için bu birliktelik sürmektedir ve bu birlikteliğin daha uzun yıllar süreceğine de inancımız tamdır.

1. Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı? 

Mümkün olduğunca sağlığıma dikkat ederim. Beslenme alışkanlığı insanlar için öncelik olarak dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Bununla beraber her hangi bir spor dalı ile ciddi şekilde ilgilenilmesi veya hiç değilse her gün 1 saat yapılacak olan yürüyüş bile insan sağlığında önemli fark yaratan bir durumdur. Bunu tavsiye edebilirim.

2. Sigortalılarımıza hizmet veriyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize  neler söylemek istersiniz? 

Demir Hayat sigorta ile yaklaşık 10 yıldır çalışmaktayız. Kurumların kendi değerleri şüphesiz vardır. Ancak kurumları kurum yapan içerisinde çalışanlardır. Demir Hayat Sigorta bizi ve sigortalılarımızı bu güne kadar memnun ettiği için bu birliktelik sürmektedir ve bu birlikteliğin daha uzun yıllar süreceğine de inancımız tamdır.

3. Şirketimizin hizmet  kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

Vereceğim puan 9 olurdu.

Önce neden 10 vermediğimi açıklarsam daha doğru olur. Kusursuz hiçbir şey yoktur bu hayatta. Biraz gerçekçi olmak gerek. Teknolojinin ve yeniliklerin ardı ardına yaşandığı çağımızda her gün yaptığımız işe ne katabiliriz diye düşünmemiz gerekir. Yani 1 puan eksiğimiz aslında her zaman vardır diye düşünmeliyiz.

4.Son olarak sizin de dile getirmek istediklerinize yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Sigorta güven üzerine dayalı bir sözleşmedir. Satın aldıkları aslında bir sözleşmeden öte güvencedir. Bu konuda sorgulayıcı ve bilinçli olmalarını öneririm. Hizmet alacakları kurumun iş takibi ve sigortalının sadece iyi gününde değil, ihtiyaç duyduğu her an yanında olabileceğine emin olabileceği bir kurum olması esastır. Biz bu güne kadar Demir Hayat Sigorta ile olan çalışmamızda şirket ve sigortalımız arasında güzel bir bağ oluşturduğumuza inanıyoruz. Bu bağında uzun yıllar sürmesini ümit ediyoruz…