Sağlık Hayat

Güngör Köprülü

güngör köprülü
10 yıldan uzun bir süredir benim, ailemin,  Tekfen Grubu çalışanlarının ve ailelerinin sağlık güvencesi Demir Hayat Sigorta'ya emanet..

1.Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı?

Evet sağlığıma dikkat ederim. Uzun yıllar futbol oynadım. Sporun sağlımda olumlu bir etkisi olmuştur, bu nedenle herkese tavsiye edebilirim. Şu an futbola devam etmesem de,  mutlaka her sabah 6’ da uyanarak yürüyüş yaparım,  dönemsel detox programları uygularım. Sağlık kontrollerime özen gösteririm. Bedensel sağlığım kadar, ruhsal sağlığımı da önemser, bunun için çeşitli pozitif düşünce yöntemlerini uygulamanın yanı sıra, doğa gezileri ve seyahatler yaparak, yaşamın yüklediği negatif enerjiden kendimi arındırmaya gayret ederim.

2.Sigortalılarımıza hizmet veriyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize neler söylemek istersiniz?

Tekfen Grubu çalışanlarının sağlık sigortalarını şirketinizden yapıyoruz. Tekfen büyük bir şirketler grubu ve binlerce çalışanı var. Doğal olarak birçok sigorta şirketi için önemli bir potansiyeliz. Ancak biz 10 yıldan uzun bir süredir, Tekfen grubu çalışanları ve ailelerini Demir Hayat güvencesiyle sigortalamayı tercih ediyoruz. Demir Hayat’ a güvendik, Demir Hayat da bugüne değin bizi yarı yolda bırakmadı ve mahcup etmedi. İşbirliğimizin güçlenerek devam edeceğine inanıyorum.

 

3.Şirketimizin hizmet kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

10 yıldan uzun bir süredir benim, ailemin,  Tekfen Grubu çalışanlarının ve ailelerinin sağlık güvencesi size emanet. Sanıyorum bu durum rakamsal bir puanlamadan daha anlamlı olacaktır.

4. Son olarak sizin dile getirmek istediklerinize de yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Sağlığımızı korumayı ve güvence altına almayı kendimize, sevdiklerimize borçluyuz çünkü her şeyin başı sağlık ve bozulduğunda yenilemek maalesef hem zor hem de çok maliyetli oluyor.  Eğer bir sağlık güvenceniz yok ise, bu maliyetler sadece sizin için değil, yakınlarınız için de mali külfet haline gelebiliyor. Özel sağlık sigortaları artık çok daha ulaşılabilir prim seviyelerine düştü, üstelik ülkemizdeki özel sağlık hizmeti seviyesi çok iyi noktalara geldi. Hiç kimsenin hastalık durumunda güvencesiz ve çaresiz kalmasını istemem. Bu nedenle özel sağlık sigortalarının gerekliliğini, önce insani, sonra sigortacı olarak güvencesi olmayanlara anlatmayı kendime bir görev biliyorum.  Sizlere de sektöre yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim.