Sağlık Hayat

Emine Köse

Emine KÖSE 110x84
Demir Hayat Sigorta
Risk Analiz Müdürü

Demir Hayat Sigorta olarak sigortalılarımıza karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Tüm sigortalılarımız gibi “bende bir sigortalı olarak” Demir Hayat ile güvende hissediyorum.
1. Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı?


Çok özel bir beslenme formülüm olmamakla birlikte mümkün olduğunca doğal ve mevsimine uygun ürünler yemeğe özen gösteririm. Sigortalılarımıza tavsiyem de bu yönde bir beslenme olacaktır. Doğallıktan uzaklaştıkça her şeyde olduğu gibi beslenmede de yarardan çok zarar göreceğimizi unutmamalıyız.


2.
Demir Hayat Sigorta'da çalışıyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize  neler söylemek istersiniz?


10 yıldır Demir Hayat Sigorta’da çalışıyorum. Şirket olarak sektörde hep yenilikçi, dikkate alınan bir yapıda olduk ve sigortalılarımıza da hep güven verdik. Köklü bir şirket olarak her geçen gün yeni gelişmeler ve yenilikler ile büyüyeceğimize inanıyorum.


3. Şirketimizin müşterilere sağladığı  hizmet  kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?


Hizmet kalitesini etkileyen iç ve dış faktörleri göz önüne aldığımızda 9 puan verebilirim. Hizmetlerimiz için %100 müşteri memnuniyeti hedefleyerek oluşturduğumuz süreçlerimizde elbette müşteri gözüyle bakıldığında eksikler de olacaktır. Bu eksikleri analiz ederek her geçen gün daha iyi olma yönünde geliştirmek, tüm sektörlerde olduğu gibi bizim için de önemli. Demir Hayat Sigorta olarak sigortalılarımıza karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Tüm sigortalılarımız gibi “bende bir sigortalı olarak” Demir Hayat ile güvende hissediyorum.  

4. Son olarak sizin dile getirmek istediklerinize de yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

20 yıla yakın zamandır neredeyse her departmanında görev aldığım sağlık sigorta sektörünün kişiler için çok önemli olduğunu düşünüyorum.  En kaliteli sağlık hizmetini almak için olmazsa olmaz bir güvence olan özel sağlık sigortalarının bilinçli olarak  kullanıldığı takdirde ve karşılıklı güven prensibi göz ardı edilmediğinde kişilerin yaşam kalitesini arttıracak insanların hayatlarında mutlaka olması gereken bir hizmet olduğunu paylaşmak isterim.