Sağlık Hayat

Cem Cihan

İ-Cem Cihan - Kutay Kalma 83X110
Kutay Kalma Sigorta Aracılık Hizmetleri

Demir Hayat Sigorta, butik çalışmaları nedeni ile hız konusunda ciddi fark yaratmaktadır. Diğer taraftan sunmuş olduğu ürünler ile farklı müşteri gruplarına hizmet sağlamayı başarmaktadır.


1.Bir sağlık sigorta poliçesinden ve onu sunan sigorta şirketinden öncelikli olarak beklediğiniz 3 şey nedir? 

Poliçenin sağladığı hizmetlerin yanı sıra şirketin fiyat politikasının insaflı tutumu, anlaşmalı kurum çalışmalarında arka plan hizmetlerin hızı ve sürekliliği son olarak da müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için poliçe yenilemelerinde abartılı kırtasiye ile sigortalıların yıpratılmaması.

2. Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı? 

Geçmişte, Yaşamış olduğum sağlık problemi nedeni ile yaşantıma elden geldiğince dikkat etmekteyim. Günümüz koşulları bunu sağlamayı her ne kadar zorlaştırmış olsa da stresten uzak bir yaşantıyı tavsiye ederim.

3. Sigortalılarımıza hizmet veriyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize  neler söylemek istersiniz? 

Demir Hayat Sigorta, butik çalışmaları nedeni ile hız konusunda ciddi fark yaratmaktadır. Diğer taraftan sunmuş olduğu ürünler ile farklı müşteri gruplarına hizmet sağlamayı başarmaktadır.

4.Şirketimizin hizmet  kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

8 puan veririm. Evet, üstesinden geldiği konular olduğu gibi halen tamamlaması gereken eksikler bulunmaktadır. Her ne kadar teknoloji konusunda yatırımları sağlamış olsa da, belki de geçiş döneminden kaynaklı aksaklıklar, özellikle yenileme dönemlerinde biz acenteleri zorlamaktadır. Alternatif şirketler ile kıyasladığımızda bu düşünceye sahip olmaktayım.

5.Son olarak bu güzel söyleşimizde sizin dile getirmek istediklerinize de yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Demir Hayat Sigorta, dinamik yapıya sahip bir ekiple günümüz dev sermaye sahibi şirketlerine rağmen mücadele eden yerli butik bir şirket. Bu konumu bence şirketin samimi ve sıcak yaklaşımlarının devamlılığını sağlamakta, sigortalısına ve acentesine bir nefes mesafe de duruşuna imkân yaratmaktadır.

Ayrıca, son olarak devreye giren DH Ofis uygulaması günümüz teknolojileri ile uyumunu ortaya koymuştur. Bu uygulama ile hem acentelerine hem sigortalılarına hizmetin hızlı bir şekilde aktarımına imkân sağlamıştır. Dilerim birlikteliğimiz, artan tempo ile fayda üretme konusunda üzerimize düşenleri yerine getirerek, uzun nefesli devam eder.