Sağlık Hayat

Aynil Karademir

Aynil Hnm

Aynil Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sürdürülebilir başarı için daima yeniliklere açık olmak gerekir. Demir Hayat son dönemde fark yaratan yenilikçi çizgisiyle sektördeki rakipleri karşısında önemli bir yol kat etmiştir.

1.Sağlığınıza dikkat eder misiniz? Buradan sigortalılarımıza aktarabileceğiniz size özel sağlıklı yaşam formülleriniz var mı? 

Sağlıklı bir yaşam tarzının en önemli bileşenleri, sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz yapmak ve günde en az sekiz saat uyumak. Sağlıklı vücut ağırlığını sürdürmek, kronik hastalıklardan korunmak ve uyku kalitesini artırmak için düzenli fiziksel aktiviteler yapmak. Aktif bir yaşam, hareketli kişilerle birlikte olmaya özen gösterilmek, oturma süresini azaltmak ve molalar vererek hafif şiddette aktiviteler yapmak.

2.Sigortalılarımıza hizmet veriyorsunuz. Geçen süre zarfında şirketimizin üzerinizde bıraktığı izlenimleri aktarmak üzere bize  neler söylemek istersiniz? 

Pek çok sigorta şirketi, zaman geçtikçe modern yönetim sistemlerine geçmekte zorlanıyor. Bunun sonucunda, kaliteli acentelerin, yetenekli elemanların şirket bünyesine kazandırılması güçleşiyor. Siz kurumsallaşmaya yönelik, çalışanlarına mutlu olacakları ve kendilerini geliştirme imkânı sunan adımlar attınız bu da bize artı bir kazanç olarak geri döndü. Demir Hayat olarak Sektördeki Pazar payının artmasını sağladı.

3.Şirketimizin hizmet  kalitesini 1 den 10 a kadar puanlamanızı istesek hangi puanı verirdiniz? Neden?

9puan. Müşteri ve sonuç odaklı olması ve kaliteye önem vermesi.

4.Son olarak sizin de dile getirmek istediklerinize yer vermek isteriz. Sigortalılarımızla ve okurlarımızla bu vesile ile neler paylaşmak istersiniz?

Sürdürülebilir başarı için daima yeniliklere açık olmak gerekir. Oysa, bazı şirketler kendilerine başarı getiren formüller konusunda çok tutucu davranıyorlar. Değişime kapalı olmaları onların yeni nesillerle etkileşim sağlamalarını engelliyor, Demir Hayat son dönemde fark yaratan yenilikçi çizgisiyle sektördeki rakipleri karşısında önemli bir yol kat etmiştir.