Sağlık Hayat

Demir Hayatlılar Anlatıyor

 • Filiz SADIC02 83x110

  Filiz Sağdıç

  Demir Hayat Sigorta
  Tazminat Müdür Yardımcısı

  Demir Hayat Sigorta’da 10. yılımı doldurdum. Özellikle belirtmek isterim ki burada en az evimdeki kadar mutluyum. Sloganımızdan da anlaşıldığı gibi biz bir Demir Hayat ailesiyiz ve ben bunun herkes tarafından böyle hissedildiğini düşünüyorum. Detaylı Bilgi
 • İ-Cem Cihan - Kutay Kalma 83X110

  Cem Cihan


  Kutay Kalma Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Demir Hayat Sigorta, butik çalışmaları nedeni ile hız konusunda ciddi fark yaratmaktadır. Diğer taraftan sunmuş olduğu ürünler ile farklı müşteri gruplarına hizmet sağlamayı başarmaktadır.


  Detaylı Bilgi
 • ozlem-aksin 83X110

  Özlem Aksın


  Demir Hayat Sigorta
  Hayat, AR-GE ve Reasürans Grup Müdürü

  Demir Hayat, tüm yöneticileri ve çalışanları ile büyük bir aile. Bu sinerjiyle, fedakarlık ve özveri ile çalışılıyor. Bu durumun çok değerli ve özel olduğuna inanıyorum. Detaylı Bilgi
 • Burcu ÖZERDEN 83x110

  Burcu Özerden

  Demir Hayat Sigorta
  İç Denetim Müdürü


  Demir Hayat, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, tüm sigortalıların beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini şekillendirmeye çalışan bir yönetim anlayışına sahip.
  Detaylı Bilgi
 • ÖZGE GÜNSEL 83X110

  Özge Diker

  Özge Diker - Kaizen Sigorta Acenteliği

  Geçen 16 yılın ardından biz büyük bir aile olduk. Hatta birlikte büyüdük diyebilirim. Sektörde aynı şirketle 16 yıldır yan yana yürümek şüphesiz karşılıklı güvenin eseri. Bugün geriye dönüp baktığımda yollarımız iyi ki kesişmiş diyorum.  Detaylı Bilgi
 • İbrahim Baycan11

  İbrahim Baycan

  Done Sigorta

  Kurumların kendi değerleri şüphesiz vardır. Ancak kurumları kurum yapan içerisinde çalışanlardır. Demir Hayat Sigorta bizi ve sigortalılarımızı bu güne kadar memnun ettiği için bu birliktelik sürmektedir ve bu birlikteliğin daha uzun yıllar süreceğine de inancımız tamdır.
  Detaylı Bilgi
 • Aynil Hnm

  Aynil Karademir

  Aynil Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Sürdürülebilir başarı için daima yeniliklere açık olmak gerekir. Demir Hayat son dönemde fark yaratan yenilikçi çizgisiyle sektördeki rakipleri karşısında önemli bir yol kat etmiştir.

  Detaylı Bilgi
 • Gökhan ESEN - ESENLER SİGORTA

  Gökhan Esen


  Esenler Sigorta


  Demir Hayat özel olarak Sağlık Sigortaları alanında uzman bir sigorta şirketi. Acentesi olmadan evvel sektörde ismini sürekli duyduğum, özellikle hastaneler de hizmet alan poliçe sahiplerimizden yaptıkları araştırmalardan hızlı çözüm üreten bir şirket olduğu bilgisi de önemli yer tutmaktadır. Detaylı Bilgi
 • Emine KÖSE 110x84

  Emine Köse

  Demir Hayat Sigorta
  Risk Analiz Müdürü

  Demir Hayat Sigorta olarak sigortalılarımıza karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Tüm sigortalılarımız gibi “bende bir sigortalı olarak” Demir Hayat ile güvende hissediyorum. Detaylı Bilgi
 • Yurdagül Çiçek 110x84v2

  Yurdagül Çiçek

  Demir Hayat Sigorta
  Provizyon Yönetmeni

  Çalışma arkadaşlarımla beraber sigortalılarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına çözüm üretirken sigortalılarımız için bir fayda sağladığımızı hissediyoruz.

  Detaylı Bilgi
 • Tarkan Gelen 84x110

  Tarkan Gelen

  Demir Hayat Sigorta
  Sistem Destek Yönetmeni

  Şirketim alanında ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinmiş bir kurum. Hal böyle olunca Demir Hayat’ta kariyerimde iz bırakan ve heyecan yaratan farklı projelerin içinde yer alma fırsatım oluyor.

  Detaylı Bilgi
 • güngör köprülü

  Güngör Köprülü

  10 yıldan uzun bir süredir benim, ailemin,  Tekfen Grubu çalışanlarının ve ailelerinin sağlık güvencesi Demir Hayat Sigorta'ya emanet..
  Detaylı Bilgi
 • ÖMER TAŞKIN

  Ömer Taşkın

  Demir Hayat Sigorta
  Bilgi Teknolojileri Müdür Yardımcısı

  Müşterilerden gelen geri bildirimlerin tüm şirkette yarattığı sinerjiyi gördükten sonra ve müşteri memnuniyeti için yapılan yatırımları da düşününce puanım 9 . 
  Detaylı Bilgi