Müşteri Hizmetleri

Tıbbi danışmanlık                                                                                                                                                                               Uzman doktorlarımız günlük hayatta karşılaşabileceğiniz her türlü sağlık sorunlarınızda, gerekli tavsiye ve yönlendirmelerle size yardımcı olacaktır.
 

Ambulans                                                                                                                                                                                                             Acil durumlarda tam teşekküllü bir ambulansın en kısa sürede adresinize ulaşması sağlanacaktır.
Provizyon                                                                                                                                                                                                            Yurt çapındaki anlaşmalı kuruluşlarımız, hattımız aracılığıyla Türkiye’nin her yerinden provizyon işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Tazminat Talep Formu
Anlaşmalı Kurum Listesi dışında, herhangi bir sağlık kuruluşuna başvurmanız durumunda doldurulması gereken formumuza, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tazminat Talep Formu için tıklayınız

© 2008 - Demir Hayat Sigorta A.Ş. / Tüm hakları saklıdır. Tasarım: İYİBİR